Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Odzież gastronomiczna dla kucharzy i kelnerów
(2020-09-14)

Odziez gastronomiczna dla kucharzy i kelnerow.jpg

Branża gastronomiczna rządzi się swoimi prawami. Należą do nich przede wszystkim troska o higienę, odpowiednia prezencja oraz efektywność podczas przyrządzania potraw lub obsługiwania gości. Spełnienie wszystkich elementów ułatwia profesjonalna odzież gastronomiczna dla kucharzy i kelnerów. Zobacz, jak ona wygląda!

Odzież gastronomiczna reprezentuje Twój lokal

Jeśli jesteś właścicielem lokalu gastronomicznego, musisz zdać sobie sprawę, że odzież gastronomiczna dla swoich pracowników, jest niczym druga skóra. To w niej przebywają podczas całego dnia pracy i reprezentują Twój lokal. Warto więc zadbać, aby ich prezencja oraz troska o higienę była na najwyższym poziomie, prawda?

SPART to sklep z odzieżą gastronomiczną, której jakość jest dopasowana do nawet najbardziej intensywnego dnia pracy. Połączenie ponadczasowej estetyki i elegancji z funkcjonalnością oraz wygodą jest najmocniejszą stroną sklepu SPART. W rezultacie Twoi pracownicy mogą komfortowo i efektywnie wykonywać swoje obowiązki, doskonale reprezentując Twoją markę.

Czym wyróżniają się profesjonalne ubrania gastronomiczne?

Odzież najwyższej jakości charakteryzuje się przede wszystkim wszechstronnością. W sklepie SPART znajdziesz garderobę dla osób, pracujących w restauracji, barze czy jadłodajni. Różnorodność wykonania poszczególnych elementów ubioru pozwala natomiast na dopasowanie stylizacji do charakteru i aranżacji lokalu gastronomicznego.

Oprócz doskonałej prezencji odzież gastronomiczna powinna również umożliwiać spełnianie norm higienicznych podczas przyrządzania posiłków oraz napojów. W rezultacie zgromadzeni w lokalu goście mogą bez obaw kosztować kolejnych przysmaków z menu.

Warto również zadbać, aby odzież gastronomiczna dbała o ergonomię pracy dla kucharzy i kelnerów. Z tego więc powodu poszczególne elementy garderoby powinny być wygodne i niekrępujące ruchów. Z kolei obuwie powinno zapewniać wentylację stopy oraz komfort pracy w pozycji stojącej.

Jakie elementy ubioru znajdziesz w sklepie SPART?

SPART to sklep z odzieżą gastronomicznąo szerokim zastosowaniu. Wszechstronność oferty pozwala na łatwe znalezienie zestawu, w którym Twoi pracownicy poczują się estetycznie, elegancko i wygodnie.

W bogatym asortymencie znajdują się m.in.:

·        koszule dla kelnerów,

·        kamizelki dla kelnerów,

·        czapki kucharskie,

·        fartuchy kucharskie,

·        obuwie gastronomiczne,

·        rękawice gastronomiczne.

W przypadku spersonalizowanych potrzeb właścicieli lokali, firma SPART jest w stanie zaprojektować i wykonać pełen zestawodzieży gastronomicznej.

Zadbaj o swój lokal!

Odzież gastronomiczna to nie wybór, ale konieczność, jeśli naprawdę chcesz prowadzić swój lokal w profesjonalny sposób. Pamiętaj, że na podstawie tego, jak prezentują się Twoi kucharze, kelnerzy oraz pozostali pracownicy, goście oceniają Twój lokal. Zadbaj więc, aby wszyscy reprezentowali najwyższy poziom!